Sprenger Genua slede met gaffelkop, A2 voor rail 25x4mm, bout 6mm, 1 Stuk
€ 103,69
Artikelnummer: 814632225
Categorie: Blokken / Blokkenaccessoires
Beschrijving
A2 voor rail 25x4mm, bout 6mm
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,085 kg |
|---|---|
| Lengte (L) [mm] | 65 |
| Materiaaldiameter (ø) [mm] | 6 |
| Versie (DE) | Profiel 25x4mm |
| Type (EN) | Profielen 25x4mm |
| EAN | 4022697294049 |
| Aantal per pakket | 1 |
| Nettogewicht per 100 [kg] | 8, 5 |
| Basiseenheidscode | DEEL |
| Productgroepcode | 814632 |
Gerelateerde producten
-

Sprenger nokkenklem met geleider, A2/kunststof voor touw 8-13mm, 1 Stuk
0 van 5€ 92,57 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger inlaatblok met kogellager, A2/kunststof voor touw 8mm, 1 Stuk
0 van 5€ 88,51 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger blok 6mm met glijlager, A2/Kunststof neerhouder, 2 rollen, plaatklem, 1 Stuk
0 van 5€ 113,71 Toevoegen aan winkelwagen -

Touwblok met draaibare karabijnhaak, A2/MS voor touw 15mm, rol 75mm, 1 Stuk
0 van 5€ 107,90 Toevoegen aan winkelwagen
