Sprenger Genua slede met gaffelkop, A2 voor rail 20x3mm, bout 5mm, 1 Stuk
€ 77,14
Artikelnummer: 814629220
Categorie: Blokken / Blokkenaccessoires
Beschrijving
A2 voor rail 20x3mm, bout 5mm
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,045 kg |
|---|---|
| Lengte (L) [mm] | 45 |
| Materiaaldiameter (ø) [mm] | 5 |
| Versie (DE) | Profiel 20x3mm |
| Type (EN) | Profielen 20x3mm |
| EAN | 4022697294629 |
| Aantal per pakket | 1 |
| Nettogewicht per 100 [kg] | 4, 5 |
| Basiseenheidscode | DEEL |
| Productgroepcode | 814629 |
Gerelateerde producten
-

Sprenger Genua glijbaan met rol, Aluminium voor rail 25x4mm, zilver geanodiseerd, 1 Stuk
0 van 5€ 172,80 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger blok 6mm met glijlager, A2/Kunststof neerhouder, 2 rollen, plaatklem, 1 Stuk
0 van 5€ 113,71 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger Genua baan, Aluminium 20x3mm, 1000mm, 2 Stuk
0 van 5€ 194,61 Toevoegen aan winkelwagen -

Touwvouwblok met draaibaar oog, A4/MS voor touw 15mm, rol 75mm, 1 Stuk
0 van 5€ 104,40 Toevoegen aan winkelwagen
