Sprenger Genua rail eindstuk, Kunststof voor rail 25x4mm, 10 Stuk
€ 77,14
Artikelnummer: 814626325
Categorie: Blokken / Blokkenaccessoires
Beschrijving
Kunststof voor rail 25x4mm
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,07 kg |
|---|---|
| Kleur (DE) | Zwart |
| Kleur (EN) | Zwart |
| Versie (DE) | Profiel 25x4mm |
| Type (EN) | Profielen 25x4mm |
| EAN | 4022697294605 |
| Aantal per pakket | 10 |
| Nettogewicht per 100 [kg] | 0, 7 |
| Basiseenheidscode | DEEL |
| Productgroepcode | 814626 |
Gerelateerde producten
-

Sprenger Micro XS blok met kogellagers, A2/kunststof max. 6 mm, 3 rollen, beugel, hondsvot, 1 Stuk
0 van 5€ 114,17 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger Genua baan, Aluminium 25x4mm, 1000mm, 2 Stuk
0 van 5€ 176,82 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger blok 8mm met kogellager, A2/kunststof met 3 rollen en draaibare beugel, 1 Stuk
0 van 5€ 116,85 Toevoegen aan winkelwagen -

Touwblok met draaibare karabijnhaak, A2/MS voor touw 16mm, rol 100mm, 1 Stuk
0 van 5€ 139,09 Toevoegen aan winkelwagen
