Sprenger Genua glijbaan met strijkstok, A2 voor rail 20x3mm, oog 14x13mm, 1 Stuk
€ 69,53
Artikelnummer: 814628220
Categorie: Blokken / Blokkenaccessoires
Beschrijving
A2 voor rail 20x3mm, oog 14x13mm
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,05 kg |
|---|---|
| Lengte (L) [mm] | 65 |
| Binnendiameter (iD) [mm] | 13 |
| Versie (DE) | Profiel 20x3mm |
| Type (EN) | Profielen 20x3mm |
| EAN | 4022697294612 |
| Aantal per pakket | 1 |
| Nettogewicht per 100 [kg] | 5 |
| Basiseenheidscode | DEEL |
| Productgroepcode | 814628 |
Gerelateerde producten
-

Sprenger blok 8mm met kogellager, A2/kunststof met 3 rollen en draaibare beugel, 1 Stuk
0 van 5€ 116,85 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger Micro XS blok met kogellagers, A2/kunststof 6mm, 3 rollen, boog, nokklem, 1 Stuk
0 van 5€ 185,14 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger blok 12mm met kogellager, A2/kunststof met kliksluiting, 1 Stuk
0 van 5€ 113,13 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger S-Block 12mm met glijlager, A2/kunststof met 2 wielen en beugel, 1 Stuk
0 van 5€ 105,33 Toevoegen aan winkelwagen
