Sprenger Genua glijbaan met rol, Aluminium voor rail 20x3mm, zilver geanodiseerd, 1 Stuk
€ 133,92
Artikelnummer: 8146270S
Categorie: Blokken / Blokkenaccessoires
Beschrijving
Aluminium voor rail 20x3mm, zilver geanodiseerd
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,116 kg |
|---|---|
| Lengte (L) [mm] | 65 |
| Diameter (D) [mm] | 30 |
| Kleur (DE) | Zilver |
| Kleur (EN) | Zilver |
| Versie (DE) | Profiel 20x3mm |
| Type (EN) | Profielen 20x3mm |
| EAN | 4022697294575 |
| Aantal per pakket | 1 |
| Nettogewicht per 100 [kg] | 11, 6 |
| Basiseenheidscode | DEEL |
| Productgroepcode | 814627 |
Gerelateerde producten
-

Sprenger blok 6-10mm met kogellager, A2/Kunststof Rechts ratelend met draaibare beugel, 1 Stuk
0 van 5€ 160,25 Toevoegen aan winkelwagen -

Touwblok met draaibare karabijnhaak, A2/MS voor touw 15mm, rol 75mm, 1 Stuk
0 van 5€ 107,90 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger S-Block 12mm met glijlager, A2/kunststof met 2 wielen en beugel, 1 Stuk
0 van 5€ 105,33 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger Genua baan, Aluminium 20x3mm, 1500mm, 2 Stuk
0 van 5€ 249,94 Toevoegen aan winkelwagen
