Sprenger Genua baan, Aluminium 25x4mm, 1500mm, 2 Stuk
€ 258,20
Artikelnummer: 81462501500
Categorie: Blokken / Blokkenaccessoires
Beschrijving
Aluminium 25x4mm, 1500mm
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,72 kg |
|---|---|
| Lengte (L) [mm] | 1500 |
| Versie (DE) | Profiel 25x4mm |
| Type (EN) | Profielen 25x4mm |
| EAN | 4022697294803 |
| Aantal per pakket | 2 |
| Nettogewicht per 100 [kg] | 86 |
| Basiseenheidscode | DEEL |
| Productgroepcode | 814625 |
Gerelateerde producten
-

Sprenger S-Block 10mm met glijlager, A2/kunststof met 2 wielen en beugel, 1 Stuk
0 van 5€ 87,22 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger Genua baan, Aluminium 20x3mm, 1000mm, 2 Stuk
0 van 5€ 194,61 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger Genua baan, Aluminium 25x4mm, 1000mm, 2 Stuk
0 van 5€ 176,82 Toevoegen aan winkelwagen -

Touwblok met draaibare karabijnhaak, A2/MS voor touw 16mm, rol 100mm, 1 Stuk
0 van 5€ 139,09 Toevoegen aan winkelwagen
