Sprenger Genua baan, Aluminium 25x4mm, 1000mm, 2 Stuk
€ 176,82
Artikelnummer: 81462501000
Categorie: Blokken / Blokkenaccessoires
Beschrijving
Aluminium 25x4mm, 1000mm
Aanvullende informatie
| Gewicht | 1,11 kg |
|---|---|
| Lengte (L) [mm] | 1000 |
| Versie (DE) | Profiel 25x4mm |
| Type (EN) | Profielen 25x4mm |
| EAN | 4022697294797 |
| Aantal per pakket | 2 |
| Nettogewicht per 100 [kg] | 55, 5 |
| Basiseenheidscode | DEEL |
| Productgroepcode | 814625 |
Gerelateerde producten
-

Touwblok met draaibare karabijnhaak, A2/MS voor touw 16mm, rol 100mm, 1 Stuk
0 van 5€ 139,09 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger Micro XS blok met kogellagers, A2/kunststof 6mm, 3 rollen, boog, nokklem, 1 Stuk
0 van 5€ 185,14 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger Genua glijbaan met rol, Aluminium voor rail 20x3mm, zilver geanodiseerd, 1 Stuk
0 van 5€ 133,92 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger S-Block 12mm met glijlager, A2/kunststof met 2 wielen en beugel, 1 Stuk
0 van 5€ 105,33 Toevoegen aan winkelwagen
