Sprenger Genua baan, Aluminium 20x3mm, 1500mm, 2 Stuk
€ 249,94
Artikelnummer: 81462401500
Categorie: Blokken / Blokkenaccessoires
Beschrijving
Aluminium 20x3mm, 1500mm
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,84 kg |
|---|---|
| Lengte (L) [mm] | 1500 |
| Versie (DE) | Profiel 20x3mm |
| Type (EN) | Profielen 20x3mm |
| EAN | 4022697294780 |
| Aantal per pakket | 2 |
| Nettogewicht per 100 [kg] | 42 |
| Basiseenheidscode | DEEL |
| Productgroepcode | 814624 |
Gerelateerde producten
-

Sprenger Genua slede met gaffelkop, A2 voor rail 25x4mm, bout 6mm, 1 Stuk
0 van 5€ 103,69 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger Genua glijbaan met rol, Aluminium voor rail 25x4mm, zwart geanodiseerd, 1 Stuk
0 van 5€ 203,66 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger blok 6mm met glijlager, A2/Kunststof neerhouder, 2 rollen, plaatklem, 1 Stuk
0 van 5€ 113,71 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger S-Block 10mm met glijlager, A2/kunststof met 2 wielen en beugel, 1 Stuk
0 van 5€ 87,22 Toevoegen aan winkelwagen
