Sprenger Genua baan, Aluminium 20x3mm, 1000mm, 2 Stuk
€ 194,61
Artikelnummer: 81462401000
Categorie: Blokken / Blokkenaccessoires
Beschrijving
Aluminium 20x3mm, 1000mm
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,546 kg |
|---|---|
| Lengte (L) [mm] | 1000 |
| Versie (DE) | Profiel 20x3mm |
| Type (EN) | Profielen 20x3mm |
| EAN | 4022697294773 |
| Aantal per pakket | 2 |
| Nettogewicht per 100 [kg] | 27, 3 |
| Basiseenheidscode | DEEL |
| Productgroepcode | 814624 |
Gerelateerde producten
-

Sprenger Genua glijbaan met rol, Aluminium voor rail 20x3mm, zilver geanodiseerd, 1 Stuk
0 van 5€ 133,92 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger blok 12mm met kogellager, A2/kunststof 2 rollen, draaibare beugel, hondsvot, 1 Stuk
0 van 5€ 135,77 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger Genua baan, Aluminium 25x4mm, 1500mm, 2 Stuk
0 van 5€ 258,20 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger S-Block 12mm met glijlager, A2/kunststof met 2 wielen en beugel, 1 Stuk
0 van 5€ 105,33 Toevoegen aan winkelwagen
