Magnetische deurhouder, verstelbaar, met montageplaat, A4 houdkracht 6,5 kg, 1 Stuk
€ 252,22
Artikelnummer: 814598460 89
Categorie: Haak + houder
Beschrijving
A4 houdkracht 6,5 kg
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,5 kg |
|---|---|
| Lengte (L) [mm] | 115 |
| Lengte 1 (L1) [mm] | 90 |
| Lengte 2 (L2) [mm] | 19 |
| Diameter (D) [mm] | 51 |
| Diameter 1 (D1) [mm] | 25 |
| Versie (DE) | Houdkracht 6, 5 kg |
| Type (EN) | Houdkracht 6, 5 kg |
| Hartafstand (A) [mm] | 56 |
| Boorgatdiameter (BD) [mm] | 4, 5 |
| EAN | 4022697230658 |
| Aantal per pakket | 1 |
| Nettogewicht per 100 [kg] | 50 |
| Basiseenheidscode | DEEL |
| Productgroepcode | 814598 |
Gerelateerde producten
-

Magnetische deurhouder, draaibaar, met montageplaat, A4 34x34mm, ca. 5,8 kg houdkracht, 1 Stuk
0 van 5€ 163,92 Toevoegen aan winkelwagen -

Vlaggenmasthouder voor reling, A4 22,8 mm voor buis 22-25 mm, 1 Stuk
0 van 5€ 56,13 Toevoegen aan winkelwagen -

Magnetische deurhouder verstelbaar, met montageplaat, A4 90-115 mm, ca. 5,8 kg houdkracht, 1 Stuk
0 van 5€ 241,87 Toevoegen aan winkelwagen -

Slotscharnier met slot, A4 82mm, 1 Stuk
0 van 5€ 70,59 Toevoegen aan winkelwagen
