Magnetische deurhouder verstelbaar, met montageplaat, A4 90-115 mm, ca. 5,8 kg houdkracht, 1 Stuk
€ 241,87
Artikelnummer: 8826451
Categorie: Haak + houder
Beschrijving
A4 90-115 mm, ca. 5,8 kg houdkracht
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,417 kg |
|---|---|
| Lengte (L) [mm] | 115 |
| Lengte 1 (L1) [mm] | 90 |
| Diameter (D) [mm] | 51 |
| Diameter 1 (D1) [mm] | 25 |
| Versie (DE) | Houdkracht 6, 5 kg |
| Type (EN) | Houdkracht 6, 5 kg |
| Boorgatdiameter (BD) [mm] | 4, 5 |
| EAN | 4022697028668 |
| Aantal per pakket | 1 |
| Nettogewicht per 100 [kg] | 41, 7 |
| Basiseenheidscode | DEEL |
| Productgroepcode | 8826 |
Gerelateerde producten
-

Magnetische deurstopper, draaibaar, 90°, MSvc inclusief tegenhanger, 1 Stuk
0 van 5€ 92,18 Toevoegen aan winkelwagen -

Waterskihaak voor spiegel, A4 92x62mm, M8x47mm, 1 Stuk
0 van 5€ 65,61 Toevoegen aan winkelwagen -

Waterskihaak voor spiegel, A4 90x125mm, M12x65mm, 1 Stuk
0 van 5€ 111,39 Toevoegen aan winkelwagen -

Magnetische deurhouder, verstelbaar, met montageplaat, A4 houdkracht 6,5 kg, 1 Stuk
0 van 5€ 252,22 Toevoegen aan winkelwagen
