Magnetische deurhouder, draaibaar, met montageplaat, A4 houdkracht 5,8 kg, 1 Stuk
€ 199,66
Artikelnummer: 814599434 34
Categorie: Haak + houder
Beschrijving
A4 houdkracht 5,8 kg
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,3 kg |
|---|---|
| Lengte (L) [mm] | 70 |
| Breedte (B) [mm] | 37 |
| Hoogte (H) [mm] | 33 |
| Versie (DE) | Houdkracht 5, 8 kg |
| Type (EN) | Houdkracht 5, 8 kg |
| EAN | 4022697230665 |
| Aantal per pakket | 1 |
| Nettogewicht per 100 [kg] | 30 |
| Basiseenheidscode | DEEL |
| Productgroepcode | 814599 |
Gerelateerde producten
-

Buitenboordbevestiging met houten plaat, A2/hout max. 30kg, 1 Stuk
0 van 5€ 184,46 Toevoegen aan winkelwagen -

Buitenboordbeugel met kunststof plaat, A2/kunststof max. 30kg, 1 Stuk
0 van 5€ 178,61 Toevoegen aan winkelwagen -

Waterskihaak voor spiegel, A4 90x125mm, M12x65mm, 1 Stuk
0 van 5€ 111,39 Toevoegen aan winkelwagen -

Hoek, leeg, A2 300x30mm, 2 Stuk
0 van 5€ 112,10 Toevoegen aan winkelwagen
