Magnetische deurhouder, draaibaar, met montageplaat, A4 34x34mm, ca. 5,8 kg houdkracht, 1 Stuk
€ 163,92
Artikelnummer: 8825434 34
Categorie: Haak + houder
Beschrijving
A4 34x34mm, ca. 5,8 kg houdkracht
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,238 kg |
|---|---|
| Lengte (L) [mm] | 57 |
| Breedte (B) [mm] | 37 |
| Hoogte (H) [mm] | 33 |
| Hoogte 1 (H1) [mm] | 19 |
| Dikte (S) (DE) [mm] | 1, 5 |
| Versie (DE) | Houdkracht 5, 8 kg |
| Type (EN) | Houdkracht 5, 8 kg |
| Hartafstand (A) [mm] | 46 |
| Boorgatdiameter (BD) [mm] | 6, 5 |
| EAN | 4022697028651 |
| Aantal per pakket | 1 |
| Nettogewicht per 100 [kg] | 23, 8 |
| Basiseenheidscode | DEEL |
| Productgroepcode | 8825 |
Gerelateerde producten
-

Vlaggenmasthouder voor reling, A4 voor 25mm buis, 1 Stuk
0 van 5€ 85,55 Toevoegen aan winkelwagen -

Buitenboordbevestiging met houten plaat, A2/hout max. 30kg, 1 Stuk
0 van 5€ 184,46 Toevoegen aan winkelwagen -

Waterskihaak voor spiegel, A4 60x100mm, M10x50mm, 1 Stuk
0 van 5€ 74,67 Toevoegen aan winkelwagen -

Magnetische deurhouder, draaibaar, met montageplaat, A4 houdkracht 5,8 kg, 1 Stuk
0 van 5€ 199,66 Toevoegen aan winkelwagen
