Genua-slede met gaffelkop, A4 voor rail 25x4mm, bout 6mm, 1 Stuk
€ 40,63
Artikelnummer: 8872425
Categorie: Blokken / Blokkenaccessoires
Beschrijving
A4 voor rail 25x4mm, bout 6mm
Aanvullende informatie
| Gewicht | 0,098 kg |
|---|---|
| Lengte (L) [mm] | 64 |
| Versie (DE) | Profiel 25x4mm |
| Type (EN) | Profielen 25x4mm |
| EAN | 4022697035246 |
| Aantal per pakket | 1 |
| Nettogewicht per 100 [kg] | 9, 8 |
| Basiseenheidscode | DEEL |
| Productgroepcode | 8872 |
Gerelateerde producten
-

Sprenger blok 12mm met kogellager, A2/kunststof 2 rollen, draaibare beugel, hondsvot, 1 Stuk
0 van 5€ 135,77 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger blok 6mm met glijlager, A2/Kunststof neerhouder, 2 rollen, plaatklem, 1 Stuk
0 van 5€ 113,71 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger Micro XS blok met kogellagers, A2/kunststof max. 6 mm, 3 rollen, beugel, hondsvot, 1 Stuk
0 van 5€ 114,17 Toevoegen aan winkelwagen -

Sprenger Genua glijbaan met rol, Aluminium voor rail 20x3mm, zilver geanodiseerd, 1 Stuk
0 van 5€ 133,92 Toevoegen aan winkelwagen
